Polecane
Cena: |
8,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,83 |
zł netto |
Cena: |
10,86 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,86 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PLEXO Puszka pojedyncza natynkowa z przepustem membranowym antracyt 069601L LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Dławik kablowy z gwintem | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 57 mm |
| Głębokość osprzętu | 57 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Antracyt |
| Konfiguracja elementów | Puszka do montażu natynkowego |
| Liczba jednostek | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model/kształt/forma | Inne |
| Nadaje się do osprzętu elektroinstalacyjnego | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 7016 |
| Odporność na uderzenia | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 82 mm |
| Szerokość osprzętu | 82 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 85 mm |
| Wysokość osprzętu | 85 mm |
| Z kołnierzem wprowadzającym | tak |
| Z ramką osłaniającą | nie |
| Z wejściem kablowym | tak |
Pliki do pobrania
LGMDYRWBJE -
m/download/22610057/lgmdyrwbje.pdf [535.75 kB]
LGWXHGVNFF -
m/download/22610064/lgwxhgvnff.pdf [434.65 kB]
LGVUYRRCAY -
m/download/22610063/lgvuyrrcay.pdf [517.09 kB]
LGVJGSWQVY -
m/download/22610062/lgvjgswqvy.pdf [680.14 kB]
LGTTQSWBSM -
m/download/22610061/lgttqswbsm.pdf [727.37 kB]
LGTCRRIDLV -
m/download/22610060/lgtcrridlv.pdf [726.99 kB]
LGQXBYAUQB -
m/download/22610059/lgqxbyauqb.pdf [624.11 kB]
LGMOJIAYJD -
m/download/22610058/lgmojiayjd.pdf [544.26 kB]
LGIZQETKLU -
m/download/22610055/lgizqetklu.pdf [322.71 kB]
LGMDBXMKRB -
m/download/22610056/lgmdbxmkrb.pdf [336.38 kB]
LGIORKQTGL -
m/download/22610054/lgiorkqtgl.pdf [1.50 MB]
LGIHALVSBR -
m/download/22610053/lgihalvsbr.pdf [1.20 MB]
LGHMIUYZOW -
m/download/22610052/lghmiuyzow.pdf [1.13 MB]
LGGIVQZKAB -
m/download/22610051/lggivqzkab.pdf [1.50 MB]
LGEBEDAVHV -
m/download/22610050/lgebedavhv.pdf [435.29 kB]
F03421EN-02 -
m/download/22610044/f03421en-02.pdf [1.82 MB]
LGYKFOWWFQ -
m/download/22610065/lgykfowwfq.pdf [689.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co PLEXO Puszka pojedyncza natynkowa z przepustem membranowym antracyt 069601L LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135