Polecane
Cena: |
55,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,57 |
zł netto |
Cena: |
68,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
68,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PUSZKA SERII „LIGHT” PUSZKA INSTALACYJNA LIGHT POKRYWA TRANSPARENTNA, DŁAWNICE 241x180x96 (4xM25, 6xM40) IP66/67 GSV-231 PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Długość | 197 mm |
| Głębokość | 180 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 260 mm |
| Zakres temperatury pracy | -25 - 40 °C |
Pliki do pobrania
GSV231_rysunek -
m/download/22389671/gsv231-rysunek.pdf [146.66 kB]
gsv-231-5642611-pl -
m/download/22389670/gsv-231-5642611-pl.pdf [34.81 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co PUSZKA SERII „LIGHT” PUSZKA INSTALACYJNA LIGHT POKRYWA TRANSPARENTNA, DŁAWNICE 241x180x96 (4xM25, 6xM40) IP66/67 GSV-231 PCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135