| Seria | Simon 54 Touch |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Panel dotykowy 3 moduły |
| Kolor | biała perła |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Produkt dostępny na zamówienie. Realizacja w ciągu 14 dni |
| Klasa ETIM | EC001351 Panel zewnętrzny |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe, szkło |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy |
| Wysokość produktu | 96mm |
| Szerokość produktu | 234mm |
| Głębokość produktu | 10mm |