Polecane
Cena: |
250,91 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
250,91 |
zł netto |
Cena: |
308,62 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
308,62 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
5 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER one.platform Uniwersalny ściemniacz przyciskowy pojedynczy mechanizm 85421200 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2786409/0/hager_85421200_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER one.platform Uniwersalny ściemniacz przyciskowy pojedynczy mechanizm 85421200 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności | nie |
| Do zastosowania z czujnikiem ruchu | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym | tak |
| Do zastosowania z wyłącznikiem czasowym | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 33.2 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 0 |
| Maks. moc przełączana LED | 250 W |
| Materiał | Inne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 35 mm |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Pamięć poziomu jasności | nie |
| Przekrój żyły | 1.5 - 2.5 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj obciążenia | Uniwersalny |
| Sposób działania | Przycisk |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Sterowanie przez Bluetooth | nie |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Ściemniacz szeregowy | nie |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wejście modułów dodatkowych | tak |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Znamionowe obciążenie pojemnościowe | 20 - 200 VA |
| Znamionowe obciążenie rezystancyjne | 20 - 350 W |
Pliki do pobrania
hager_85421200_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 13:14, 266.68 kB]
PDS_85421200_3301_pl-PL -
m/download/23382025/pds-85421200-3301-pl-pl.pdf [123.52 kB]
8542XX_SCIEMNIACZ-UNIWERSALNY_R1-2_PL_2022-04_MANUAL -
m/download/23382026/8542xx-sciemniacz-uniwersalny-r1-2-pl-2022-04-manual.pdf [801.38 kB]
rohs_declaration_85421200_en-GB -
m/download/23382027/rohs-declaration-85421200-en-gb.pdf [42.20 kB]
308.10-2021_DOC_8512110X_8542110X_8542120X_HBNET_DIMMER_SWI -
m/download/23382028/308-10-2021-doc-8512110x-8542110x-8542120x-hbnet-dimmer-swi.pdf [272.57 kB]
PEP_HAGE-01441-V01.01-EN -
m/download/23382029/pep-hage-01441-v01-01-en.pdf [8.01 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER one.platform Uniwersalny ściemniacz przyciskowy pojedynczy mechanizm 85421200 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135