Polecane
Cena: |
382,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
382,89 |
zł netto |
Cena: |
470,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
470,96 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ściemniacz LED DIM-15 002470290 ETI
Produkt kupiony spoza naszeg stanu magazynowego podlega pod specjalne zamówienie. Nie ulega możliwości zwrotu, ani anulowaniu.
Parametry techniczne: Ściemniacz LED DIM-15 002470290 ETI
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem | tak |
| Głębokość osprzętu | 65 mm |
| Kolor | Szary |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj obciążenia | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Do wbudowania |
| Szerokość osprzętu | 15.5 mm |
| Wysokość osprzętu | 90 mm |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
002470290_EPLANFile -
m/download/23206885/002470290-eplanfile.edz [415.40 kB]
03_EVE-ETIREL_PL_2022_2023 -
m/download/23206883/03-eve-etirel-pl-2022-2023.pdfpage11 [8.40 MB]
002470290_Instruction_manual -
m/download/23206884/002470290-instruction-manual.pdf [562.25 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Ściemniacz LED DIM-15 002470290 ETI
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135