Polecane
Cena: |
74,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,33 |
zł netto |
Cena: |
91,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
91,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
44 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ściemniacz oświetlenia z pamięcią montaż podtynkowy zasilanie 230V AC 300W SCO-802 F&F
Ściemniacz oświetlenia służy do załączania i wyłączania oświetlenia żarowego i halogenowego z możliwością regulacji natężenia tego oświetlenia za pomocą dowolnego włącznika chwilowego (dzwonkowego).
Parametry techniczne: Ściemniacz oświetlenia z pamięcią montaż podtynkowy zasilanie 230V AC 300W SCO-802 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | tak |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Regulowana jasność minimalna | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Odporność udarowa | IK00 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności | nie |
| Do zastosowania z czujnikiem ruchu | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem | tak |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym | nie |
| Do zastosowania z wyłącznikiem czasowym | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 20 mm |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 0 |
| Maks. moc przełączana LED | 0 W |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 30 mm |
| Napięcie znamionowe | 195 - 265 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7005 |
| Pamięć poziomu jasności | tak |
| Pobór mocy | 0.25 W |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj obciążenia | Obciążenie rezystancyjne |
| Sposób działania | Przycisk |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Sterowanie przez Bluetooth | nie |
| Szerokość osprzętu | 48 mm |
| Ściemniacz szeregowy | tak |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 43 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
ff_sco_802_inst_d151021_pl.pdf [2022-03-10 10:42, 215.92 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23673939/karta-katalogowa.pdf [418.90 kB]
SCO-802-instructions-for-use-pl-1 -
m/download/23673935/sco-802-instructions-for-use-pl-1.pdf [661.99 kB]
SCO-802-instructions-for-use-en-1 -
m/download/23673937/sco-802-instructions-for-use-en-1.pdf [660.18 kB]
SCO-802-instructions-for-use-1 -
m/download/23673941/sco-802-instructions-for-use-1.pdf [215.92 kB]
SCO-802-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23673933/sco-802-declaration-pref-origin-status-1.pdf [213.10 kB]
SCO-802-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23673940/sco-802-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB]
SCO-802-declaration-CE-en-1 -
m/download/23673938/sco-802-declaration-ce-en-1.pdf [179.14 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Ściemniacz oświetlenia z pamięcią montaż podtynkowy zasilanie 230V AC 300W SCO-802 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135