Polecane
Cena: |
4,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,28 |
zł netto |
Cena: |
5,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
23 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
461 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Premium Uszczelka IP44 do ramki 1-krotnej PREMIUM DU1 KONTAKT
| Seria | Simon 54 Premium |
| Nazwa produktu/Rodzaj | uszczelka IP44 do ramki 1-krotnej |
| Klasa ETIM | EC002554 Wyposażenie dodatkowe do łączników instalacyjnych |
| Wysokość produktu | 89mm |
| Szerokość produktu | 84mm |
| Głębokość produktu | 11.5mm |
| Głębokość wbudowania | 11mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787827892 |
| Typ opak. jedn. | woreczek z przywieszką |
| Wys. opak. jedn. | 14.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Dł. opak. jedn. | 1.5cm |
| Waga jedn. | 0.0103kg |
| EAN13 opak. | 5902787827892 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Rodzaj akcesorii | Uszczelka / Zestaw Uszczelek |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 54 Premium Uszczelka IP44 do ramki 1-krotnej PREMIUM DU1 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stan | Nowy |
Pliki do pobrania
5097,DU1 -
m/download/23623645/5097-du1.pdf [31.93 kB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23644538/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB]
K-S_176S_2025_PL_EN_CZ_SK laczniki_S54 NR -
m/download/23653792/k-s-176s-2025-pl-en-cz-sk-laczniki-s54-nr.pdf [2.11 MB]
M068v02- instrukcja uszczelka IP44 Simon54 -
m/download/23653793/m068v02-instrukcja-uszczelka-ip44-simon54.pdf [3.83 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Premium Uszczelka IP44 do ramki 1-krotnej PREMIUM DU1 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135