Polecane
Cena: |
6,88 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,88 |
zł netto |
Cena: |
8,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,46 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Ramka Pojedyncza Biała 774451 LEGRAND
Ramki Valena- Linia NEUTRALRamki- Ramka pojedyncza- Kolor - Biały- Wymiar: 82 x 82 mm
Parametry techniczne: Valena Ramka Pojedyncza Biała 774451 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 11 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Szerokość | 82 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 82 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
kg811[1].pdf [2022-09-14 13:10, 383.50 kB]
l109c[1].pdf [2022-09-14 13:10, 51.83 kB]
l149c[1].pdf [2022-09-14 13:10, 182.72 kB]
l153b[1].pdf [2022-09-14 13:10, 88.21 kB]
l160a[1].pdf [2022-09-14 13:10, 52.14 kB]
F02015EN-00 -
m/download/22601625/f02015en-00.pdf [1.19 MB]
LGDUPJHOYV -
m/download/22601626/lgdupjhoyv.pdf [745.39 kB]
LGMNTMSQGL -
m/download/22601627/lgmntmsqgl.pdf [832.36 kB]
LGQWMZZNKV -
m/download/22601628/lgqwmzznkv.pdf [1.04 MB]
LGVOHQSFSK -
m/download/22601632/lgvohqsfsk.pdf [36.51 kB]
LGRP-00488-V02.01-EN -
m/download/22601629/lgrp-00488-v02-01-en.pdf [932.08 kB]
LGRP-00600-V02.01-EN -
m/download/22601630/lgrp-00600-v02-01-en.pdf [827.28 kB]
LGRP-01037-V02.01-EN -
m/download/22601631/lgrp-01037-v02-01-en.pdf [1.57 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Valena Ramka Pojedyncza Biała 774451 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135