Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 54,71 zł brutto
Twoja cena 54,71 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 132,55 zł brutto
Twoja cena 91,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,18 zł brutto
Twoja cena 148,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 297,05 zł brutto
Twoja cena 183,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 166,05 zł brutto
Twoja cena 113,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 139,09 zł brutto
Twoja cena 76,89 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszykaCena: |
7,71 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,71 |
zł netto |
Cena: |
9,48 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,48 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Sedna ramka podwójna 2-krotna pozioma grafit SDN5800370 SCHNEIDER
Ramka 2-krotna pozioma (ramka podwójna pozioma) w kolorze antracytowym, serii Sedna Schneider Electric, o numerze katalogowym SDN5800370.* Ramka wykonana jest z materiału o zwiększonej odporności na UV dzięki czemu nie odbarwia się pod wpływem promieni słonecznych* Elastyczna ramka, dobrze przylegająca do ściany, również w przypadku wystającej puszki (nie zlicowanej z płaszczyzną ściany)
Opis serii
Parametry techniczne: Sedna ramka podwójna 2-krotna pozioma grafit SDN5800370 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 7 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy |
| Kolor | Inne |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 2 |
| Liczba łączników | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy/śrubowy |
| Szerokość | 156 mm |
| Szerokość wbudowania | 0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 80 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Sedna ramka podwójna 2-krotna pozioma grafit SDN5800370 SCHNEIDER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2947brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
79 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9131brutto |
|
38 SZT |
24h |
|
496 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21758brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1291brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17318brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2117brutto |
|
80 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11637brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
75 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2125brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
35 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18517brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5117brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
134 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1016brutto |
|
74 szt |
24h |
|
19 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1309brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
66 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11065brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Sedna ramka podwójna 2-krotna pozioma grafit SDN5800370 SCHNEIDER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2750brutto |
|
17 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1371brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1597brutto |
|
97 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
935brutto |
|
38 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1633brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1673brutto |
|
40 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
504brutto |
|
998 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135
