Polecane
Cena: |
20,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,61 |
zł netto |
Cena: |
25,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Anya Ramka pięciokrotna biała pozioma AYA5800921 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | tak |
| Do instalacji podtynkowych | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | tak |
| Do kanałów podłogowych | tak |
| Do zabudowy | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 11 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 5 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | tak |
| Przezroczysty | tak |
| Szerokość | 367 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 81.5 mm |
| Z pokrywą uchylną | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Anya Ramka pięciokrotna biała pozioma AYA5800921 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135