Polecane
Cena: |
4,44 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,44 |
zł netto |
Cena: |
5,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,46 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
186 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: uszczelki Uszczelka do ramki 1-krotnej *Bryzgoszczelność IP44 tylko z gniazdami wymienionymi w katalogu NU1 KONTAKT
| Nazwa produktu/Rodzaj | uszczelka IP44 do ramki 1-krotnej |
| Seria | Simon Basic Standard, Simon Classic |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787544393 |
| Wysokość produktu | 82.5mm |
| Szer.prod. | 82.5mm |
| Gł. prod. | 12mm |
| Gł. wbudowania | 11.5mm |
| Uwagi | Bryzgoszczelność IP44 tylko z gniazdami: BMGZ1B, BMGD1B.01/22, MGZ1BP. |
| Rodz. akcesorii | Uszczelka / Zestaw Uszczelek |
Parametry techniczne: uszczelki Uszczelka do ramki 1-krotnej *Bryzgoszczelność IP44 tylko z gniazdami wymienionymi w katalogu NU1 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| nr indeksu | WMYZ-91xxxx-0013 |
| Stan | Nowy |
Pliki do pobrania
782,NU1 -
m/download/23616954/782-nu1.pdf [34.37 kB]
K-S_170T_2025_PL_EN_CZ_SK_Additions -
m/download/23644529/k-s-170t-2025-pl-en-cz-sk-additions.pdf [474.19 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co uszczelki Uszczelka do ramki 1-krotnej *Bryzgoszczelność IP44 tylko z gniazdami wymienionymi w katalogu NU1 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135