Polecane
Cena: |
16,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,90 |
zł netto |
Cena: |
20,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Sedna Design & Elements Ramka pojedyncza 1-krotna z półką na telefon czarny antracyt SDD314809 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 25 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Antracyt |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 7021 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy/śrubowy |
| Szerokość | 85 mm |
| Szerokość wbudowania | 0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 109 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
SDD314809_document -
m/download/17951458/sdd314809-document.pdf [69.63 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22011047/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2008003EN -
m/download/16872356/envpep2008003en.pdf [347.66 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Sedna Design & Elements Ramka pojedyncza 1-krotna z półką na telefon czarny antracyt SDD314809 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135