Polecane
Cena: |
19,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,76 |
zł netto |
Cena: |
24,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Pokrywa łącznika pokrętnego (4 pozycje) biała 82079-30 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Pokrywa łącznika pokrętnego (4 pozycje) |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000193 Pokrywa dekoracyjna do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | symbol „0-I-II-III” |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | montaż zaciskowy |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053050026 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Waga jedn. | 0.032kg |
| EAN13 opak. | 8421053050026 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 8.3cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 8.3cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 22.1cm |
| Model | Pokrywa łącznika pokrętnego (4 pozycje) |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Pokrywa łącznika pokrętnego (4 pozycje) biała 82079-30 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
5171,82079-30 -
m/download/23623826/5171-82079-30.pdf [34.25 kB]
Tlumaczenie UES0016 -
m/download/23645839/tlumaczenie-ues0016.pdf [956.17 kB]
Tlumaczenie deklaracji 2016.11.28-29 -
m/download/23653609/tlumaczenie-deklaracji-2016-11-28-29.pdf [5.72 MB]
UES0016 -
m/download/23653610/ues0016.pdf [728.51 kB]
82079 -
m/download/23653611/82079.max [1,016.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Pokrywa łącznika pokrętnego (4 pozycje) biała 82079-30 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135