Polecane
Cena: |
168,23 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
168,23 |
zł netto |
Cena: |
206,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
206,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 100 Panel 3-krotny: 3 gniazda biały 10020302-130 KONTAKT
| Seria | Simon 100 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Panel 3-krotny: 3 gniazda |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9016 |
| Klasa ETIM | EC000193 Pokrywa dekoracyjna do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Wysokość produktu | 226mm |
| Szerokość produktu | 84mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053146187 |
| Wys. opak. jedn. | 1cm |
| Szer. opak. jedn. | 22.6cm |
| Dł. opak. jedn. | 8.4cm |
| Waga jedn. | 0.136kg |
| EAN13 opak. | 8421053146187 |
Parametry techniczne: Simon 100 Panel 3-krotny: 3 gniazda biały 10020302-130 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
UES0056 -
m/download/18732292/ues0056.pdf [1.92 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 100 Panel 3-krotny: 3 gniazda biały 10020302-130 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135