Polecane
Cena: |
270,60 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
270,60 |
zł netto |
Cena: |
332,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
332,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
21 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 100 Pokrywa iO gniazda z uziemieniem Schuko czarny 10002041-138 KONTAKT
| Seria | Simon 100 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Pokrywa iO gniazda z uziemieniem Schuko |
| Kolor | czarny |
| RAL (zbliżony) | RAL 9005 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Użyj miękkiej szmatki lekko zwilżonej wodą z mydłem. Nie używaj ściernych szmatek ani środków czyszczących zawierających chlor. |
| Klasa ETIM | EC000193 Pokrywa dekoracyjna do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | szkło akrylowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Szerokość produktu | 7.15cm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053145104 |
| Wys. opak. jedn. | 2.53cm |
| Szer. opak. jedn. | 7.15cm |
| Dł. opak. jedn. | 7.15cm |
| Waga jedn. | 0.046kg |
| EAN13 opak. | 8421053145104 |
| Dedykowany do: | mechanizmów Simon 100 |
| dł. | 7.15cm |
Parametry techniczne: Simon 100 Pokrywa iO gniazda z uziemieniem Schuko czarny 10002041-138 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Czarny |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
UES0094 -
m/download/18733171/ues0094.pdf [1.48 MB]
katalog_rozwiazan -
m/download/18733172/katalog-rozwiazan.pdf [5.29 MB]
991750 -
m/download/18733173/991750.pdf [2.06 MB]
10002041-xxx Cover for IO socket -
m/download/18733174/10002041-xxx-cover-for-io-socket.pdf [1.96 MB]
przewodnik_konfiguracji -
m/download/18733175/przewodnik-konfiguracji.pdf [980.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 100 Pokrywa iO gniazda z uziemieniem Schuko czarny 10002041-138 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135