Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 77,61 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 58,22 zł brutto
Twoja cena 22,36 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,52 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 65,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 315,37 zł brutto
Twoja cena 215,08 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 65,31 zł brutto
Twoja cena 55,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 885,11 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 116,85 zł brutto
Twoja cena 85,77 zł brutto
Do koszykaCena: |
141,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
141,20 |
zł netto |
Cena: |
173,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
173,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 100 Panel 2-krotny pion: 3 klawisze czarny mat 10020215-238 KONTAKT
| Seria | Simon 100 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Panel 2-krotny: 3 klawisze |
| Kolor | czarny mat |
| RAL (zbliżony) | RAL 9005 |
| Klasa ETIM | EC000011 Plakietka/Klawisz do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | bez nadruku |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Wysokość produktu | 155mm |
| Szerokość produktu | 84mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053219652 |
| Wys. opak. jedn. | 1.3cm |
| Szer. opak. jedn. | 11.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 18.5cm |
| EAN13 opak. | 8421053219652 |
| Model | Przycisk potrójny |
Pliki do pobrania
UES0055 -
m/download/18614145/ues0055.pdf [1.84 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 100 Panel 2-krotny pion: 3 klawisze czarny mat 10020215-238 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15224brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
884brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
42 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1516brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
36 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13973brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1095brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1007brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
149 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1241brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10915brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
644brutto |
|
27 SZT |
24h |
|
98 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1085brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
25 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1800brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
764brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
79 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1095brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3985brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135