Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 291,51 zł brutto
Twoja cena 96,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 217,71 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 104,55 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 29,40 zł brutto
Twoja cena 9,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 96,92 zł brutto
Twoja cena 62,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,26 zł brutto
Twoja cena 48,81 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 409,00 zł brutto
Twoja cena 409,00 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszykaCena: |
83,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
83,80 |
zł netto |
Cena: |
103,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
103,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 100 Panel 1-krotny: 2 klawisze biały 10020103-130 KONTAKT
| Seria | Simon 100 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Panel 1-krotny: 2 klawisze |
| Kolor | biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9016 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000011 Plakietka/Klawisz do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | bez nadruku |
| Rodzaj materiału | szkło akrylowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Wysokość produktu | 84mm |
| Szerokość produktu | 84mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053146064 |
| Wys. opak. jedn. | 1cm |
| Szer. opak. jedn. | 8.4cm |
| Dł. opak. jedn. | 8.4cm |
| Waga jedn. | 0.046kg |
| EAN13 opak. | 8421053146064 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Model | klawisz przyciskowy podwójny |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
Pliki do pobrania
14364,10020103-130 -
m/download/23903119/14364-10020103-130.pdf [34.11 kB]
UES0055 -
m/download/23921267/ues0055.pdf [1.84 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 100 Panel 1-krotny: 2 klawisze biały 10020103-130 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2583brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
50 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1446brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3453brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
163 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3044brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3061brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2713brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2033brutto |
|
24 SZT |
24h |
|
415 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2014brutto |
|
10 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2747brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
442brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
72 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1095brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5372brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1095brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
564brutto |
|
3 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135