Polecane
Cena: |
25,23 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,23 |
zł netto |
Cena: |
31,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER one.platform Łącznik żaluzjowy dwuklawiszowy mechanizm samozaciski 53303520 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2787338/0/hager_53303520_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER one.platform Łącznik żaluzjowy dwuklawiszowy mechanizm samozaciski 53303520 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do markiz | tak |
| Do rolet | tak |
| Do żaluzji | tak |
| Z blokadą elektryczną | nie |
| Z blokadą mechaniczną | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Blokada elektryczna i mechaniczna | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość wbudowania | 31 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba przycisków | 2 |
| Materiał | Metal |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 35 mm |
| Model | Łącznik 1-biegunowy |
| Napęd elektryczny | nie |
| Napęd mechaniczny | tak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 70 mm |
| Szerokość wbudowania | 50 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wysokość osprzętu | 70 mm |
| Wysokość wbudowania | 35 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
hager_53303520_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 09:50, 266.01 kB]
PDS_53303520_3301_pl-PL -
m/download/23399397/pds-53303520-3301-pl-pl.pdf [190.58 kB]
rohs_declaration_53303520_en-GB -
m/download/23399398/rohs-declaration-53303520-en-gb.pdf [42.09 kB]
42_01_03_2021 -
m/download/23399399/42-01-03-2021.pdf [152.28 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER one.platform Łącznik żaluzjowy dwuklawiszowy mechanizm samozaciski 53303520 HAGER
Produkty powiązane z produktem BERKER one.platform Łącznik żaluzjowy dwuklawiszowy mechanizm samozaciski 53303520 HAGER
Osoby, które kupiły produkt BERKER one.platform Łącznik żaluzjowy dwuklawiszowy mechanizm samozaciski 53303520 HAGER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135