Polecane
Cena: |
52,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,98 |
zł netto |
Cena: |
64,94 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Mosaic Łącznik Schodowy 1 Moduł Biały Z Możliwością Podświetlenia 10Ax-250V 077002 LEGRAND
Mechanizm do wyposażenia w- uchwyt uniwersalny - ramkę - diodę LED Łączniki 10 AX - 250 V~- Stosowane do konfiguracji podwójnej- 1 moduł- Zaciski automatyczne - Do wyposażenia w diody LED - Biały
Parametry techniczne: Mosaic Łącznik Schodowy 1 Moduł Biały Z Możliwością Podświetlenia 10Ax-250V 077002 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP31 |
| Z płytą montażową | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Funkcja podświetlenia | Nadzorcze i orientacyjne |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 36.3 mm |
| Głębokość wbudowania | 30 mm |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element systemu modułowego do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Podświetlenie | Opcjonalne |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Rodzaj podświetlenia | LED, wymienne |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Podstawa mocująca do systemu modułowego |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 22.5 mm |
| Typ połączenia | Inne |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
LGMZEVSNXQ -
m/download/22614798/lgmzevsnxq.pdf [2.08 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Mosaic Łącznik Schodowy 1 Moduł Biały Z Możliwością Podświetlenia 10Ax-250V 077002 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135