Polecane
Cena: |
26,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,63 |
zł netto |
Cena: |
32,75 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
32,75 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
57 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Łącznik K45 zwierny 16A 230 K303 KONTAKT
| Seria | K45 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | przycisk |
| Typ produktu | mechanizm |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 16AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Możliwość zastosowania klawisza K45 45×45mm lub 45×22,5mm. |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Sposób montażu [ETIM] | do wbudowania |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Wysokość produktu | 45mm |
| Szerokość produktu | 22mm |
| Głębokość produktu | 34mm |
| Głębokość wbudowania | 29mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Przycisk 1-biegunowy (monostabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436046986 |
| Waga jedn. | 0.026kg |
| EAN13 opak. | 8426436046986 |
| Wys. opak. zbiorczego | 4.7cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 4.7cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 4.7cm |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Wymiary montażowe | 45 × 22.5mm |
Parametry techniczne: Simon Connect Łącznik K45 zwierny 16A 230 K303 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 16 AX |
| Głębokość wbudowania | 29 mm |
| Kolor | Czarny |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Do wbudowania |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
Pliki do pobrania
6695,K303 -
m/download/23628342/6695-k303.pdf [46.77 kB]
2017_UES0110 -
m/download/23646008/2017-ues0110.pdf [436.91 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Łącznik K45 zwierny 16A 230 K303 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135