Polecane
Cena: |
30,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,80 |
zł netto |
Cena: |
37,88 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Łącznik schodowy i przycisk zwierny (mechanizm) 10A 250V szybkozłączka SW6P1M KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik schodowy i przycisk zwierny |
| Typ produktu | mechanizm |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę pod klawisze i uszczelkę ramki, Do uzyskania produktu z podświetleniem należy dodatkowo zakupić układ podświetlenia DUL - 2 szt |
| Podświetlenie | opcjonalne, niedołączone |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 32mm |
| Głębokość wbudowania | 26mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 0 |
| Układ połączeń | Przycisk 1-biegunowy (monostabilny), Łącznik schodowy (bistabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787849375 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.5cm |
| Waga jedn. | 0.0625kg |
| EAN13 opak. | 5902787849375 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 11cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Dedykowany do: | DKW9/.. klawisze podwójne - 6 kolorów, DKW9/AB11 klawisze podwójne - Antybakteryjny biały, DKW9L/.. klawisze podwójne z oczkiem - 6 kolorów, DKW9L/AB11 klawisze podwójne z oczkiem - Antybakteryjny biały |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 54 Łącznik schodowy i przycisk zwierny (mechanizm) 10A 250V szybkozłączka SW6P1M KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Głębokość wbudowania | 26 mm |
| Kolor | Inne |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy |
Pliki do pobrania
12884,SW6P1M -
m/download/23634254/12884-sw6p1m.pdf [78.75 kB]
Schemat podlaczenia lacznik schodowy i przycisk zwierny -
m/download/23658585/schemat-podlaczenia-lacznik-schodowy-i-przycisk-zwierny.pdf [42.29 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Łącznik schodowy i przycisk zwierny (mechanizm) 10A 250V szybkozłączka SW6P1M KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135