Opis produktu: Simon 54 Łącznik krzyżowy 16A 250V zaciski śrubowe kremowy DW7A.01/41 KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik krzyżowy |
| Kolor | kremowy |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 16AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Podświetlenie | opcjonalne, niedołączone |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Nadruk/Piktogram | symbol „krzyżowy” |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 41mm |
| Głębokość wbudowania | 26mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787822767 |
| Dł. opak. jedn. | 4.5cm |
| Waga jedn. | 0.065kg |
| EAN13 opak. | 5902787822767 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 54 Łącznik krzyżowy 16A 250V zaciski śrubowe kremowy DW7A.01/41 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 16 AX |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
Pliki do pobrania
4474,DW7A.01_41 -
m/download/23621006/4474-dw7a-01-41.pdf [57.35 kB]
K-S_176S_2025_PL_EN_CZ_SK laczniki_S54 NR -
m/download/23645889/k-s-176s-2025-pl-en-cz-sk-laczniki-s54-nr.pdf [2.11 MB]
Schemat podlaczenia lacznika krzyzowego w ukladzie z dwoma lacznikami schodowymi 10A -
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Łącznik krzyżowy 16A 250V zaciski śrubowe kremowy DW7A.01/41 KONTAKT