Polecane
Cena: |
10,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,63 |
zł netto |
Cena: |
13,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Łącznik kontrolny 1-biegunowy lumina2 krem WL0211 produkt wycofany HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2793270/0/hager_WL0211_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Łącznik kontrolny 1-biegunowy lumina2 krem WL0211 produkt wycofany HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Z płytą montażową | tak |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Funkcja podświetlenia | Nadzorcze i orientacyjne |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 42 mm |
| Głębokość wbudowania | 26 mm |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Materiał | Inne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9001 |
| Podświetlenie | Opcjonalne |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Rodzaj podświetlenia | Lampa tląca |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Układ połączeń | Inne |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
Pliki do pobrania
hager_wl0211_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 18:06, 265.15 kB]
WL0211_MD01_DETAIL_238641_221 -
m/download/21604066/wl0211-md01-detail-238641-221.tif [131.71 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Łącznik kontrolny 1-biegunowy lumina2 krem WL0211 produkt wycofany HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135