Polecane
Cena: |
47,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
47,96 |
zł netto |
Cena: |
58,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
58,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
33 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Altira Gniazdo potrójne z/u 45 stopni czerwone ALB45234 SCHNEIDER
Altira-3 gn.-ROTOCLIP-2p+E z przesłonami-z uziemieniem-czerwony. rodzina produktów: Altira - typ produktu: wypust gniazda - Uziemienie: z uziemieniem.
Parametry techniczne: Altira Gniazdo potrójne z/u 45 stopni czerwone ALB45234 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Ze stykiem ochronnym | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Do stosowania w warunkach trudnych (wg VDE) | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 39 mm |
| Izolowane | nie |
| Kolor | Czerwony |
| Liczba aktywnych styków (okrągłych) | 3 |
| Liczba aktywnych styków (płaskich) | 0 |
| Liczba faz | 3 |
| Liczba gniazd z przełącznikiem | 0 |
| Liczba jednostek | 3 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model zamykany | nie |
| Nadruk/symbol | Bez nadruku |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 3000 |
| Obrócona wkładka centralna | tak |
| Ochrona przed prądem przetężeniowym | nie |
| Okrągły styk ochronny | tak |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zatrzaskowy |
| Sposób montażu | Kanał elektroinstalacyjny |
| Styk ochronny | tak |
| Szerokość osprzętu | 135 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z bezpiecznikiem miniaturowym | nie |
| Z funkcją pętli (loop through) | nie |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z mechanizmem wyrzutu wtyczki | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z oświetleniem ewakuacyjnym | nie |
| Z oświetleniem funkcyjnym | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | nie |
| Z wbudowanym zasilaczem USB | nie |
| Z zabezpieczeniem przed dziećmi | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie specjalne | Bez specjalnego zasilania |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Altira Gniazdo potrójne z/u 45 stopni czerwone ALB45234 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135