Polecane
Cena: |
21,71 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,71 |
zł netto |
Cena: |
26,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
138 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
547 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: B.Kwadrat Gniazdo podwójne z uziemieniem do ramek 1- lub wielokrotnych kremowy 5361878982 HAGER
Konstrukcja
· Montaż
Montaż podtynkowy
Konfiguracja
· Liczba modułów
2
Charakterystyka elektryczna
· Napięcie znamionowe
250 V AC
· Napięcie znamionowe
250 V AC/DC
· Częstotliwość
50/60
· Prąd znamionowy In
16 A
Materiał
· Kolor
biały
· Kolor RAL
RAL 1013
· Materiał
tworzywo termoplastyczne
Instalacja / Montaż
· Montaż
samozaciski / zaciski śrubowe
Wyposażenie
· Przeźroczysta osłona pola opisowego
Nie
Zastosowanie
· Cecha różnicująca 2 - dystrybucja
rozszerzoną ochroną styków
· Cecha różnicująca 3 - dystrybucja
z zaciskami śrubowymi
Bezpieczeństwo
· Oznaczenie odporności na udary mechaniczne IK
IK02
· Ochrona
rozszerzona ochrona styków
· withenhancedcontactprotection
Tak
Oznaczenie
· Główna linia projektowa
Berker S.1
Parametry techniczne: B.Kwadrat Gniazdo podwójne z uziemieniem do ramek 1- lub wielokrotnych kremowy 5361878982 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do pracy w ciężkich warunkach zgodnie z VDE | nie |
| Ze stykiem ochronnym | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do stosowania w warunkach trudnych (wg VDE) | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 54.2 mm |
| Izolowane | tak |
| Kolor | Biały |
| Kolor metaliczny | nie |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba aktywnych styków (okrągłych) | 2 |
| Liczba aktywnych styków (płaskich) | 0 |
| Liczba faz | 1 |
| Liczba gniazd z przełącznikiem | 0 |
| Liczba jednostek | 2 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 30 mm |
| Model | Ze stykiem ochronnym (bolec) |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model zamykany | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 1013 |
| Obrócona wkładka centralna | nie |
| Ochrona przed prądem przetężeniowym | nie |
| Okrągły styk ochronny | tak |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styk ochronny | tak |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 84.6 mm |
| Z bezpiecznikiem miniaturowym | nie |
| Z funkcją pętli (loop through) | nie |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z mechanizmem wyrzutu wtyczki | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z oświetleniem ewakuacyjnym | nie |
| Z oświetleniem funkcyjnym | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | nie |
| Z wbudowanym zasilaczem USB | nie |
| Z zabezpieczeniem przed dziećmi | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie specjalne | Bez specjalnego zasilania |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0 mA |
Pliki do pobrania
PDS_5361878982_3301_pl-PL -
m/download/23387241/pds-5361878982-3301-pl-pl.pdf [74.92 kB]
rohs_declaration_5361878982_en-GB -
m/download/23387242/rohs-declaration-5361878982-en-gb.pdf [42.14 kB]
hager_deklaracja_CE_380_WA_2024_v1_0_sig -
m/download/23387243/hager-deklaracja-ce-380-wa-2024-v1-0-sig.pdf [304.35 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co B.Kwadrat Gniazdo podwójne z uziemieniem do ramek 1- lub wielokrotnych kremowy 5361878982 HAGER
Osoby, które kupiły produkt B.Kwadrat Gniazdo podwójne z uziemieniem do ramek 1- lub wielokrotnych kremowy 5361878982 HAGER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135