Polecane
Cena: |
29,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,89 |
zł netto |
Cena: |
36,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
33 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Gniazdo podwójne S500 z uziemieniem 2x230V 16A bez sygnalizacji śrubowe szary grafit 50000458-038 KONTAKT
| Seria | SIMON 500 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo podwójne |
| Kolor | szary grafit |
| Typ produktu | kompletny produkt |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | szybkozłącza, zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | do wbudowania |
| Wysokość produktu | 100mm |
| Szerokość produktu | 50mm |
| Głębokość produktu | 46mm |
| Głębokość wbudowania | 46mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053097403 |
| Waga jedn. | 0.11kg |
| EAN13 opak. | 8421053097403 |
| Wys. opak. zbiorczego | 11.2cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 11.7cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 26.9cm |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Sposób montażu | zatrzaski |
| Wymiary montażowe | 100 × 50mm |
| Cechy | kątowe 45°, przesłony torów prądowych |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| Typ | z bolcem uziemiającym |
| Pokrywa gniazda | kompletna obudowa |
Parametry techniczne: Simon Connect Gniazdo podwójne S500 z uziemieniem 2x230V 16A bez sygnalizacji śrubowe szary grafit 50000458-038 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Antracyt |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób montażu | Do wbudowania |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
742,50000458-038 -
m/download/23616886/742-50000458-038.pdf [38.12 kB]
2017_UES0088 -
m/download/23646346/2017-ues0088.pdf [465.11 kB]
2017_UES0052 -
m/download/23651257/2017-ues0052.pdf [1.85 MB]
NF 638920 20130409 -
m/download/23651258/nf-638920-20130409.pdf [128.88 kB]
ELECTRICAL SOCKETS -
m/download/23651259/electrical-sockets.pdf [265.04 kB]
GNIAZDA ZASILAJĄCE SIMON 500 -
m/download/23651260/gniazda-zasilajace-simon-500.pdf [287.81 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Gniazdo podwójne S500 z uziemieniem 2x230V 16A bez sygnalizacji śrubowe szary grafit 50000458-038 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135