Polecane
Cena: |
3,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,93 |
zł netto |
Cena: |
4,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
6 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: DOMO Gniazdo z uziemieniem czarne 01-1251-142 cm KANLUX
DANE OGÓLNE:
Kolor: czarny mat
Miejsce montażu: do wbudowania w ścianę
Ochrona styków: tak
Szerokość [mm]: 71
Wysokość [mm]: 71
Średnica puszki montażowej: 60
Głębokość montażu: 25
Liczba gniazd: 1
DANE TECHNICZNE:
Napięcie znamionowe [V]: 250 AC
Prąd znamionowy [A]: 16
Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym : I
Materiał: PC
Materiał styków: CuSn94
Rodzaj uziemienia: typu E
Rodzaj zacisku: zacisk śrubowy
Tworzywo: PC
Stopień IP: 20
Parametry techniczne: DOMO Gniazdo z uziemieniem czarne 01-1251-142 cm KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Liczba jednostek | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 25 mm |
| Model | Ze stykiem ochronnym (bolec) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Zasilanie specjalne | Bez specjalnego zasilania |
Pliki do pobrania
36481 -
m/download/14767839/36481.pdf [270.26 kB]
Atest_PZH MOWION DOMO -
m/download/13161708/atest-pzh-mowion-domo.pdf [956.50 kB]
CE_1060 DOMO-01-xxxx 242_142_042 cm v1_PL -
m/download/13166357/ce-1060-domo-01-xxxx-242-142-042-cm-v1-pl.pdf [885.06 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co DOMO Gniazdo z uziemieniem czarne 01-1251-142 cm KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135