Polecane
Cena: |
52,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
52,46 |
zł netto |
Cena: |
64,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
64,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 Gniazdo ekwipotencjalne (mechanizm). Podłączanie - zaciski śrubowe: 2.5 4 6 mm2 SGE1M KONTAKT
| Seria | Simon 54 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo ekwipotencjalne |
| Kolor | nie dotyczy |
| Typ produktu | moduł |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe 2.5, 4, 6 mm2 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000090 Gniazdo ekwipotencjalne |
| Nadruk/Piktogram | brak |
| Rodzaj materiału | metal |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | wkręty (np. do puszki) |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 30mm |
| Głębokość wbudowania | 18mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787855253 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 3.5cm |
| Waga jedn. | 0.08117kg |
| EAN13 opak. | 5902787855253 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| Liczba jednostek | 1 |
| Klapka uchylna | nie |
| Zasilanie specjalne | bez specjalnego zasilania |
| Zastosowanie | do ramek Nature, do ramek Premium |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 54 Gniazdo ekwipotencjalne (mechanizm). Podłączanie - zaciski śrubowe: 2.5 4 6 mm2 SGE1M KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Inne |
| Model | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 Gniazdo ekwipotencjalne (mechanizm). Podłączanie - zaciski śrubowe: 2.5 4 6 mm2 SGE1M KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135