Polecane
Cena: |
122,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
113,67 |
zł netto |
Cena: |
150,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
139,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: M45:2M 1Xrj45 Kat6A Stp Blok. 076599 LEGRAND
Mechanizm do wyposażenia w:- uchwyt uniwersalny- ramkęGniazdo 1 x RJ 45 kat. z blokadą, 6a UTP:- Dostarczane z 2 kluczami do 5 gniazd- 2 moduły- ekran metalowy 360º- Biały z czerwoną klapką
Parametry techniczne: M45:2M 1Xrj45 Kat6A Stp Blok. 076599 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 9003 |
| Do liczby gniazd/złączy | 1 |
| Głębokość osprzętu | 68.5 mm |
| Gniazda ekranowane | tak |
| Kanał instalacyjny | tak |
| Kategoria | 6A (IEC) |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kodowanie kolorem | tak |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Montaż natynkowy | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Oddzielny uchwyt kablowy odciążający | nie |
| Odizolowane połączenia uziemiające | nie |
| Puszka podłogowa / montaż podpodłogowy | tak |
| Rodzaj złącza wtykowego | RJ45 8(8) |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu połączenia ekranowanego | Inne |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Typ połączenia | Zacisk nożowy IDC |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z gniazdami/złączami | tak |
| Z ochroną przeciwpyłową | tak |
| Z polem tekstowym | tak |
Pliki do pobrania
LGDTKQXYKX -
m/download/22642933/lgdtkqxykx.pdf [72.11 kB]
LGRP-01330-V02.01-EN -
m/download/22642942/lgrp-01330-v02-01-en.pdf [797.39 kB]
LGRVSGPUXU -
m/download/22642943/lgrvsgpuxu.pdf [73.78 kB]
LGRNXIEIXK -
m/download/22642941/lgrnxieixk.pdf [73.79 kB]
LGKBYGIDQR -
m/download/22642940/lgkbygidqr.pdf [73.75 kB]
LGJUYQVLBL -
m/download/22642939/lgjuyqvlbl.pdf [73.75 kB]
LGJRKRBJLQ -
m/download/22642938/lgjrkrbjlq.pdf [73.82 kB]
LGILWUEOYQ -
m/download/22642937/lgilwueoyq.pdf [73.60 kB]
LGIKTOHNNZ -
m/download/22642936/lgiktohnnz.pdf [73.88 kB]
LGGMEIWBBY -
m/download/22642935/lggmeiwbby.pdf [73.63 kB]
LGEVKNJJAM -
m/download/22642934/lgevknjjam.pdf [72.34 kB]
LGYYCPXPTW -
m/download/22642951/lgyycpxptw.pdf [54.14 kB]
LGXRVHXDNN -
m/download/22642950/lgxrvhxdnn.pdf [72.21 kB]
LGWPZJCDSN -
m/download/22642949/lgwpzjcdsn.pdf [54.46 kB]
LGWAXQTHJN -
m/download/22642948/lgwaxqthjn.pdf [79.38 kB]
LGVNEJXXLR -
m/download/22642947/lgvnejxxlr.pdf [54.33 kB]
LGUIQKNWAG -
m/download/22642946/lguiqknwag.pdf [54.29 kB]
LGTUTZWIPD -
m/download/22642945/lgtutzwipd.pdf [54.47 kB]
LGSTHHZTEC -
m/download/22642944/lgsthhztec.pdf [54.30 kB]
LE01557AK -
m/download/22642929/le01557ak.pdf [1.52 MB]
F00950EN-09 -
m/download/22642928/f00950en-09.pdf [1.25 MB]
F00950EN-08 -
m/download/22642927/f00950en-08.pdf [812.94 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co M45:2M 1Xrj45 Kat6A Stp Blok. 076599 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135