Polecane
Cena: |
40,91 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
40,91 |
zł netto |
Cena: |
50,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,32 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
47 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Płytka 45x135mm (3x K45) z pokr. do aparatury modułowej 2-pol. kanały Ofiblok ALK szary grafit KF03/14 KONTAKT
| Seria | K45 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | płytka z pokrywą |
| Kolor | aluminium |
| Uwagi | Możliwość montażu dowolnej aparatury zabezpieczającej lub automatyki montowanej na szynie DIN. |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | do wbudowania |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Wysokość produktu | 135mm |
| Szerokość produktu | 45mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436040113 |
| Waga jedn. | 0.048kg |
| EAN13 opak. | 8426436040113 |
| Wys. opak. zbiorczego | 11.6cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 12.2cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 30.4cm |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Wymiary montażowe | 135 × 45mm |
| Cechy | zawiera szynę DIN |
| Zastosowanie | do OFIBLOK, ALK, CABLOPLUS, CABLOMAX, do aparatury 2-polowej |
Parametry techniczne: Simon Connect Płytka 45x135mm (3x K45) z pokr. do aparatury modułowej 2-pol. kanały Ofiblok ALK szary grafit KF03/14 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Czarny |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Zastosowanie | Klapka |
Pliki do pobrania
6644,KF03_14 -
m/download/23628254/6644-kf03-14.pdf [40.80 kB]
2017_UES0074 -
m/download/23646200/2017-ues0074.pdf [735.13 kB]
ZABEZPIECZENIA K45 -
m/download/23652087/zabezpieczenia-k45.pdf [166.42 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Płytka 45x135mm (3x K45) z pokr. do aparatury modułowej 2-pol. kanały Ofiblok ALK szary grafit KF03/14 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135