Polecane
Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Element centralny do gniazda przyłączeniowego UAE 2-krotnego; śnieżnobiały, połysk; S.1/B.3/B.7 Glas
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do liczby gniazd/złączy | 2 |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 16.6 mm |
| Kierunek wylotu | Skośny |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Plakietka centralna |
| Kostka łączeniowa | nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 0 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 55 mm |
| Uchwyt transportowy | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 55 mm |
| Z gniazdami/złączami | nie |
| Z nadrukiem | nie |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z podświetleniem | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zastosowanie | UAE/IAE (ISDN) |
Pliki do pobrania
14098989_MD01_DETAIL_219455_221 -
m/download/19022507/14098989-md01-detail-219455-221.tif [774.27 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Element centralny do gniazda przyłączeniowego UAE 2-krotnego; śnieżnobiały, połysk; S.1/B.3/B.7 Glas
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135