Polecane
Cena: |
7,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,69 |
zł netto |
Cena: |
9,77 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,46 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
9 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Płytka K45/2 1x RJ bez osłon 225x45mm ORTRONICS czysta biel K281/9 KONTAKT
| Seria | K45 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | plakietka teleinformatyczna |
| Kolor | czysta biel |
| Typ produktu | pokrywa |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Wysokość produktu | 45mm |
| Szerokość produktu | 22.5mm |
| Głębokość produktu | 15mm |
| Głębokość wbudowania | 15mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436017962 |
| Waga jedn. | 0.007kg |
| EAN13 opak. | 8426436017962 |
| Wys. opak. zbiorczego | 7.2cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 7.2cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 10.5cm |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Sposób montażu | pionowy, zatrzaski |
| Wymiary montażowe | 45 × 22.5mm |
| Cechy | pojedyncza, bez osłon, płaska |
| Liczba modulów | 1 |
| Typ wkładów | ORTRONICS |
| Liczba jednostek | 1 |
Parametry techniczne: Simon Connect Płytka K45/2 1x RJ bez osłon 225x45mm ORTRONICS czysta biel K281/9 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Zastosowanie | Inne |
Pliki do pobrania
simon_connect_katalog_2015_wyposazenie_k45 -
m/download/18535488/simon-connect-katalog-2015-wyposazenie-k45.pdf [2.59 MB]
Simon_Connect_katalog_2024_GNIAZDA ELEKTRYCZNE K45 -
m/download/20631895/simon-connect-katalog-2024-gniazda-elektryczne-k45.pdf [301.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Płytka K45/2 1x RJ bez osłon 225x45mm ORTRONICS czysta biel K281/9 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135