Polecane
Cena: |
20,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,94 |
zł netto |
Cena: |
25,76 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,76 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
6 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Pokrywa K45 gniazdo IEC320 230V żeńskie (C13) czysta biel K306A/9 KONTAKT
| Seria | K45 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | plakietka teleinformatyczna |
| Kolor | szary grafit |
| Typ produktu | pokrywa |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Wysokość produktu | 45mm |
| Szerokość produktu | 45mm |
| Głębokość produktu | 15mm |
| Głębokość wbudowania | 15mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436032378 |
| Waga jedn. | 0.011kg |
| EAN13 opak. | 8426436032378 |
| Wys. opak. zbiorczego | 7cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 9.3cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 14cm |
| Klasa ETIM | EC000018 Element (mechanizm/plakietka) techniki komunikacyjnej |
| Sposób montażu | pionowy, zatrzaski |
| Wymiary montażowe | 45 × 45mm |
| Cechy | pojedyncza, płaska, z osłoną |
| Liczba modulów | 1 |
| Typ wkładów | ITT CANNON |
| Liczba jednostek | 1 |
| STATUS | WYCOFANY Z OFERTY |
Parametry techniczne: Simon Connect Pokrywa K45 gniazdo IEC320 230V żeńskie (C13) czysta biel K306A/9 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
Pliki do pobrania
6776,K306A_9 -
m/download/23651028/6776-k306a-9.pdf [41.85 kB]
Simon_Connect_katalog_2024_GNIAZDA ELEKTRYCZNE K45 -
m/download/20631169/simon-connect-katalog-2024-gniazda-elektryczne-k45.pdf [301.77 kB]
simon_connect_katalog_2015_wyposazenie_k45 -
m/download/18712313/simon-connect-katalog-2015-wyposazenie-k45.pdf [2.59 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Pokrywa K45 gniazdo IEC320 230V żeńskie (C13) czysta biel K306A/9 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135