Polecane
Cena: |
58,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
58,00 |
zł netto |
Cena: |
71,34 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
71,34 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER one.platform Mechanizm gniazda głośnikowego stereofonicznego podwójna biały 457309 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2789420/0/hager_457309_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER one.platform Mechanizm gniazda głośnikowego stereofonicznego podwójna biały 457309 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Połączenia izolowane | nie |
| Z odciążeniem naprężeń | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK05 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do liczby gniazd/złączy | 4 |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 45 mm |
| Gniazda ekranowane | nie |
| Kierunek wylotu | Skośny |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Kostka łączeniowa | nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 32 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Oznaczenie/etykieta | Bez oznaczenia |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj styku | Żeński |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Uchwyt transportowy | tak |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z gniazdami/złączami | nie |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z podświetleniem | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Zastosowanie | Gniazdo głośnikowe |
Pliki do pobrania
hager_457309_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 08:39, 264.88 kB]
PDS_457309_3301_pl-PL -
m/download/23390446/pds-457309-3301-pl-pl.pdf [209.13 kB]
rohs_declaration_457309_en-GB -
m/download/23390447/rohs-declaration-457309-en-gb.pdf [42.09 kB]
DC23-1034 -
m/download/23390448/dc23-1034.pdf [204.80 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER one.platform Mechanizm gniazda głośnikowego stereofonicznego podwójna biały 457309 HAGER
Produkty powiązane z produktem BERKER one.platform Mechanizm gniazda głośnikowego stereofonicznego podwójna biały 457309 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135