Polecane
Cena: |
79,01 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
79,01 |
zł netto |
Cena: |
97,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
97,18 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu FLOODLIGHT sensor PFM G4 11W17W IP65 4000K 145lm/W biały LEVANCE LEDVANCE
Wysokiej klasy naświetlacz LED renomowanej firmy Ledvance (dawniej OSRAM) o mocy 17W i barwie neutralnej wyposażony w czujnik ruchu. Naświetlacz jest wykonany z wysokiej jakości materiałów zapewniających długą żywotność.
Nowa, czwarta generacja bestsellerowej serii profesjonalnych naświetlaczy LED Floodlight firmy Ledvance to przede wszystkim usprawniona konstrukcja, nawet 10% większy strumień światła przy zachowaniu takiej samej mocy oraz unowocześniony design. Dodatkowo naświetlacz pozwala na zmianę mocy świecenia z 17W (2400lm) na 11W (1600lm). Regulacja odbywa się przez przesunięcie przełącznika z tyłu obudowy. Pozwala to zoptymalizować koszty pobieranej energii.
Pozwalający na spore oszczędności, naświetlacz ledowy można zastosować jako alternatywę dla naświetlaczy halogenowych - cechuje się on do 90% mniejszym poborem energii! Klosz z hartowanego szkła jest matowy i zapewnia równomierne rozprowadzenie światła. Kompaktowa budowa sprawia, że naświetlacz sprawdzi się w każdej sytuacji - można zamontować go w garażu, na parkingu podziemnym, na elewacjach budynków oraz do oświetlania przestrzeni użytkowych i publicznych. Doskonale spełni swoją funkcję na placach budowy, generując optymalne natężenie światła. Wysoka odporność sprzyja długiej żywotności produktu. Naświetlacz może pracować w szerokim zakresie temperatur: od -30 do +50 stopni Celsjusza.
Naświetlacz został wyposażony w pasywny, regulowany czujnik ruchu (PIR) i czujnik zmierzchu, które umożliwiają automatyczne załączanie oprawy po wykryciu ruchu. Za pomocą 4 pokręteł umieszczonych z tyłu obudowy możliwa jest regulacja:
Parametry techniczne: Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu FLOODLIGHT sensor PFM G4 11W17W IP65 4000K 145lm/W biały LEVANCE LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | C |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Maksymalna moc zestawu | 17 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP65 |
| Technologia wykonania czujnika ruchu/obecności | Podczerwień pasywna |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 1600 - 2400 lm |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Zabezpieczenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Odporność udarowa | IK05 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 157 mm |
| Do montażu na zaciski | nie |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do montażu wbudowanego | nie |
| Do niskonapięciowego oświetlenia linkowego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba źródeł światła | 0 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 75 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 96 |
| Materiał klosza | Szkło mleczne |
| Montaż do podłoża | nie |
| Montaż na szynie prądowej | nie |
| Montaż na trawersie | nie |
| Montaż ścienny | tak |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Odbłyśnik | Matowy |
| Oprawka | Brak |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Powierzchnia szczotkowana | nie |
| Prąd znamionowy | 60 - 75 mA |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Regulacja | Uchylny |
| Rodzaj dyfuzora światła | Reflektor/odbłyśnik |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj osprzętu | Elektroniczny układ zapłonowy (EVG) |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 145 - 145 lm/W |
| Strumień świetlny | 2400 - 2400 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 2400 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 38 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM5 |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 183 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -30 - +50 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 100000 h |
Pliki do pobrania
asset-13219388 -
m/download/23153351/asset-13219388.pdf [234.57 kB]
asset-13251133 -
m/download/23153352/asset-13251133.pdf [664.46 kB]
asset-13219381 -
m/download/23153350/asset-13219381.pdf [5.16 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu FLOODLIGHT sensor PFM G4 11W17W IP65 4000K 145lm/W biały LEVANCE LEDVANCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135