Parametry techniczne: Projektor szynowy LED 18W 1800lm 4000K 220-240V IP20 ATL1 18W-940-S6-B czarny 33133 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 18 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka szerokokątna 41-80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| Montaż na szynie prądowej | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Regulacja | Obrotowe i uchylne |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna oprawy | 100 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1800 lm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
m/download/14766916/33133.pdf [762.59 kB]
Atest_PZH ATL1_ATL2_TEAR -
m/download/13161536/atest-pzh-atl1-atl2-tear.pdf [529.85 kB]
CE_965 ATL1 18W_30W- ATL2 GU10 v1_PL -
Produkty z tej samej kategorii co Projektor szynowy LED 18W 1800lm 4000K 220-240V IP20 ATL1 18W-940-S6-B czarny 33133 KANLUX