Polecane
Cena: |
25,91 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,91 |
zł netto |
Cena: |
31,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
9 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
200 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Naświetlacz LED ACETE 30W IP65 ciepły/neutralny/zimny 38492 KANLUX
Seria naświetlaczy Kanlux ACETE to nowoczesne rozwiązanie oświetleniowe, które wychodzi naprzeciw najnowszym trendom rynkowym. Seria ACETE oferuje możliwość zmiany temperatury barwowej (3000K, 4000K i 6500K).
PARAMETRY PRODUKTU:
WAGA I WYMIARY:
Parametry techniczne: Naświetlacz LED ACETE 30W IP65 ciepły/neutralny/zimny 38492 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 30 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Barwa światła | Wielobarwny |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | I |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Przekrój przewodu | 1 mm² |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 2400 lm |
| Szerokość | 171 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 6500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 176 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
Pliki do pobrania
38492_karta_techniczna -
m/download/20719753/38492-karta-techniczna.pdf [1.19 MB]
38492_etykietaEEI -
m/download/20719754/38492-etykietaeei.pdf [203.71 kB]
38492_deklaracjaCE -
m/download/20719755/38492-deklaracjace.pdf [941.07 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Naświetlacz LED ACETE 30W IP65 ciepły/neutralny/zimny 38492 KANLUX
Osoby, które kupiły produkt Naświetlacz LED ACETE 30W IP65 ciepły/neutralny/zimny 38492 KANLUX kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135