Polecane
Cena: |
59,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,39 |
zł netto |
Cena: |
73,05 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SPS 2 szynoprzewód 3F 1m czarny WOJ+05162 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 230 V |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (A x B x C) | 32x35,5x1000 [mm] |
| Waga | 0.84 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy/Zwieszany |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: SPS 2 szynoprzewód 3F 1m czarny WOJ+05162 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
_WOJ05162 -
m/download/18664597/woj05162.pdf [922.63 kB]
WOJ05162_WOJ05162 -
m/download/18664604/woj05162-woj05162.pdf [923.11 kB]
SPS_2_SZYNOPRZEWD_3F_1M_CZARNY_WOJ05162 -
m/download/18664610/sps-2-szynoprzewd-3f-1m-czarny-woj05162.pdf [922.08 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co SPS 2 szynoprzewód 3F 1m czarny WOJ+05162 Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135