Polecane
Cena: |
58,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
58,90 |
zł netto |
Cena: |
72,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Plafoniera LED BENO N 18W NW-O-SE GR z czujnikiem ruchu 4000K barwa neutralna 1400lm IP54 Grafitowy 32948 KANLUX
Oprawy Kanlux BENO to unikatowa konstrukcja i wyjątkowy efekt świetlny. Zostały stworzone przez projektantów Kanlux, dlatego ich wzory zostały przez nas zastrzeżone w urzędzie patentowym. Kanlux BENO LED to wysoka odporność na warunki atmosferyczne - dlatego możemy stosować je wewnątrz domu jak i na zewnątrz. To również szybki i łatwy montaż na suficie lub ścianie oraz czujnik ruchu (w wersjach -SE) z możliwością regulacji. Kanlux BENO LED jest oprawą multifunkcjonalną, którą ze względu na jej aspekty techniczne, możemy zastosować praktycznie w każdym miejscu. Ponadto jej design jest unikatowy i stanie się ona ozdobą każdego miejsca, w którym ją umieścimy.
ZOBACZ FILM INFORMACYJNY: https://youtu.be/QGu_STNFCyc
·
Parametry techniczne: Plafoniera LED BENO N 18W NW-O-SE GR z czujnikiem ruchu 4000K barwa neutralna 1400lm IP54 Grafitowy 32948 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 18 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Inne |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna oprawy | 78 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1400 lm |
| Średnica zewnętrzna | 220 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 55 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -15 - 35 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
32948 -
m/download/14766884/32948.pdf [534.09 kB]
CE_982 BENO N 18W -SE v1_PL -
m/download/13165595/ce-982-beno-n-18w-se-v1-pl.pdf [934.38 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Plafoniera LED BENO N 18W NW-O-SE GR z czujnikiem ruchu 4000K barwa neutralna 1400lm IP54 Grafitowy 32948 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135