Polecane
Cena: |
87,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
87,39 |
zł netto |
Cena: |
107,49 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
107,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
8 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa nasufitowa rastrowa RSTR 236/4LED/ NT RAST.4LED pod 2 świetlówki LED 1200mm 31058 /2szt./ KANLUX
Parametry techniczne:
Parametry techniczne: Oprawa nasufitowa rastrowa RSTR 236/4LED/ NT RAST.4LED pod 2 świetlówki LED 1200mm 31058 /2szt./ KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 1222 mm |
| Do lamp o mocy | 0 - 36 W |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | G13 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość | 302 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 77 mm |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
Pliki do pobrania
31058 -
m/download/14766731/31058.pdf [410.70 kB]
CE_003 RSTR N 4LED v3_PL -
m/download/13165465/ce-003-rstr-n-4led-v3-pl.pdf [467.98 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa nasufitowa rastrowa RSTR 236/4LED/ NT RAST.4LED pod 2 świetlówki LED 1200mm 31058 /2szt./ KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135