Polecane
Cena: |
74,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,15 |
zł netto |
Cena: |
91,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
91,20 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Panel LED Backlight 40W 4000lm 4000K 595x595 biały / C71-PLM-066-400-4 BEMKO BEMKO
| Kąt rozsyłu | 110° |
|---|---|
| Liczba cykli on/off | 25000 |
| Montaż | natynkowy/podtynkowy - sufit podwieszany |
| Trwałość | 25000h |
| Współczynnik mocy | >0.90 |
| Wymiary | 595/595/26 mm |
| Zasilanie | 230V/50Hz |
| Klasa ochronności | I |
|---|---|
| Stopień szczelności (IP) | IP20 |
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Strumień świetlny | 4000lm |
| Wskaźnik oddawania barw | >80 |
Moc 40W
Parametry techniczne: Panel LED Backlight 40W 4000lm 4000K 595x595 biały / C71-PLM-066-400-4 BEMKO BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 40 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Długość | 595 mm |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Transformator elektroniczny |
| Skuteczność świetlna oprawy | 100 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 4000 lm |
| Szerokość | 595 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 26 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
dane_fotometryczne_blk_066_400_4k_wh.ldt [2022-03-18 14:09, 5.43 kB]
dane_fotometryczne_blk.zip [2022-03-18 14:09, 2.25 kB]
atest_pzh_blk.pdf [2022-03-18 14:09, 261.56 kB]
karta_katalogowa_blk_backlight_bemko.pdf [2022-03-18 14:09, 448.11 kB]
manual_blk.pdf [2022-03-18 14:09, 8.93 MB]
karta-katalogowa-blk-backlight -
m/download/13119050/karta-katalogowa-blk-backlight.pdf [650.40 kB]
Label_575627_big_color -
m/download/8658000/label-575627-big-color.pdf [69.27 kB]
deklaracja-zgodnosci -
m/download/13117431/deklaracja-zgodnosci.pdf [832.07 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Panel LED Backlight 40W 4000lm 4000K 595x595 biały / C71-PLM-066-400-4 BEMKO BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135