Polecane
Cena: |
27,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,02 |
zł netto |
Cena: |
33,24 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LED WENUS (mały kwadrat), srebrny biały ciepły, klej PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK06 |
| Barwa światła | Biały |
| Długość | 60 mm |
| Długość wbudowania | 0 mm |
| Do montażu natynkowego | nie |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Klasa ochronności | III |
| Kolor obudowy | Srebro |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| Napięcie znamionowe | 9 - 9 V |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Podział światła | Symetryczny |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj osprzętu | Transformator elektroniczny |
| Rodzaj rastra | Inne |
| Rozsył światła | Pośredni |
| Szerokość | 60 mm |
| Szerokość wbudowania | 0 mm |
| Średnica wbudowania | 0 mm |
| Średnica zewnętrzna | 85 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 12 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | nie |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | nie |
| Źródło światła | LED, wymienne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Produkty z tej samej kategorii co LED WENUS (mały kwadrat), srebrny biały ciepły, klej PAWBOL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135