IPER LED 35W-NW-O-SE Plafoniera LED z czujnikiem ruchu IPER LED 35W-NW-O-SE okrągła O35 4200lm 120lm
10 dni
Stan magazynowy producenta
190 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Parametr Wartość
Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 II
Maksymalna moc zestawu 35 W
Stopień ochrony (IP) IP65
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Odporność udarowa IK10
Barwa światła Biały
Bez funkcji ściemniania tak
Do montażu natynkowego tak
Do montażu sufitowego tak
Do montażu ściennego tak
Kąt rozsyłu światła Wiązka bardzo szeroka > 80°
Klasa ochronności II
Kolor obudowy Biały
Napięcie znamionowe 220 - 240 V
Rodzaj napięcia AC
Skuteczność świetlna oprawy 120 lm/W
Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 4200 lm
Średnica zewnętrzna 350 mm
Temperatura barwowa 4000 - 4000 K
Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) SDCM6
Typ połączenia Wtykowe samozaciskowe
Wskaźnik oddawania barw (CRI) 80-89
Wysokość/głębokość 55 mm