Polecane
Cena: |
95,38 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
90,30 |
zł netto |
Cena: |
117,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
111,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
200 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Plafoniera plafon lampa LED 36W neutralna biel STIVI KANLUX
Plafoniera Kanlux STIVI LED zapewni nam światło tam, gdzie standardowe oprawy oświetleniowe mogą zawieść. Charakteryzuje ją wysoka skuteczność świetlna- 130lm/W, wysoki stopień szczelności - IP65 i odporność na uszkodzenia IK08. Oprawę Kanlux STIVI LED możemy zastosować na zewnątrz (balkony, tarasy, patio, otwarte altany), na korytarzach i klatkach schodowych, a także w miejscach gdzie panuje podwyższona wilgotność (pralnie, przebieralnie i ciągi komunikacyjne na basenach). Dodatkowymi zaletami jest: 5 lat gwarancji i 50.000 godzin trwałości źródła światła w oprawie, a także możliwość wyboru wersji z czujnikiem ruchu. Polecamy ją jako wysokiej klasy produkt inwestycyjny lub do profesjonalnych zastosowań domowych.
DANE OGÓLNE:
· Kolor: biały
· Miejsce montażu: do nadbudowania na ścianie, do nadbudowania na suficie
· Miejsce zastosowania: wewnątrz i na zewnątrz
· Minimalna odległość od oświetlanego obiektu : 0,5m
· Możliwość łączenia przelotowego opraw: tak
· Możliwość współpracy ze ściemniaczem: nie
· Wysokość [mm]: 54
· Średnica [mm]: 330
· Zawartość rtęci: nie
· Zintegrowane źródło światła LED: tak
DANE TECHNICZNE:
· Napięcie znamionowe [V]: 220-240 AC
· Częstotliwość znamionowa [Hz]: 50
· Moc maksymalna [W]: 36
· Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym : II
· Materiał klosza: PC
· Rodzaj diody: LED SMD
· Strumień świetlny oprawy [lm]: 4680
· Użyteczny strumień świetlny źródła światła Φuse [lm] : 6000
· Użyteczny strumień świetlny źródła światła Φuse [lm] : w kuli (360°)
· Barwa światła: biała
· Skorelowana temperatura barwowa [K]: 4000
· Jednolitość barwy w elipsach McAdama: ≤6
· Wskaźnik oddawania barw: 80
· Trwałość [h]: 50000
· Ilość cykli wł/wył: ≥30000
· Kąt świecenia [°]: 110
· Skuteczność świetlna lampy [lm/W]: 130
· Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób [°C]: -20÷40
· Materiał obudowy: PC
· Rodzaj przyłącza: kostka samozaciskowa
· Zakres przekrojów stosowanych przewodów [mm²]: 0,5-2,5
· Czas nagrzewania lampy [s]: ≤1
· Czas zapłonu lampy [s]: ≤0,5
· Stopień IK: 08
· Stopień IP: 65
·
Parametry techniczne: Plafoniera plafon lampa LED 36W neutralna biel STIVI KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 36 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna oprawy | 130 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 4680 lm |
| Średnica zewnętrzna | 330 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 54 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
35002 -
m/download/14767654/35002.pdf [519.64 kB]
35002_karta_techniczna -
m/download/22391853/35002-karta-techniczna.pdf [838.63 kB]
35002_atest_pzh -
m/download/22391854/35002-atest-pzh.pdf [909.93 kB]
35002_deklaracjaCE -
m/download/22391855/35002-deklaracjace.pdf [969.58 kB]
CE_1035 STIVI LED 24W_36W- -SE v2_PL -
m/download/13166215/ce-1035-stivi-led-24w-36w-se-v2-pl.pdf [944.19 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Plafoniera plafon lampa LED 36W neutralna biel STIVI KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135