Polecane
Cena: |
136,95 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
136,95 |
zł netto |
Cena: |
168,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
168,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Panel LED 600 30W 4000K 230V LEDVANCE
Parametry techniczne: Panel LED 600 30W 4000K 230V LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 30 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK06 |
| Barwa światła | Biały |
| Długość | 595 mm |
| Długość wbudowania | 575 mm |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Moc źródła światła | 30 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik elektroniczny standardowy |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 3000 lm |
| Szerokość | 595 mm |
| Szerokość wbudowania | 575 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Wysokość/głębokość | 10.5 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
asset-1190834 -
m/download/5186473/asset-1190834.pdf [31.34 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Panel LED 600 30W 4000K 230V LEDVANCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135