Polecane
Cena: |
58,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
58,46 |
zł netto |
Cena: |
71,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
71,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa nasufitowa kloszowa MEBA 4LED 2x150 OP PS IP20 pod 2 świetlówki LED G13 T8 1500mm 26965 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Inne |
| Długość | 1580 mm |
| Do lamp o mocy | 0 - 58 W |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | G13 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość | 153 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 65 mm |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, wymienne |
Pliki do pobrania
26965 -
m/download/14766187/26965.pdf [701.88 kB]
CE_837 MEBA 4LED v1 PL -
m/download/13164974/ce-837-meba-4led-v1-pl.pdf [799.12 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa nasufitowa kloszowa MEBA 4LED 2x150 OP PS IP20 pod 2 świetlówki LED G13 T8 1500mm 26965 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135