Polecane
Cena: |
9,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,06 |
zł netto |
Cena: |
11,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
530 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ARET DTL B/W
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość | 100 mm |
| Długość wbudowania | 90 mm |
| Do lamp o mocy | 0 - 10 W |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Klasa ochronności | III |
| Kolor obudowy | Wielobarwny |
| Napięcie znamionowe | 12 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Szerokość | 100 mm |
| Szerokość wbudowania | 90 mm |
| Wysokość/głębokość | 40 mm |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
Pliki do pobrania
38363_karta_techniczna -
m/download/20686034/38363-karta-techniczna.pdf [667.96 kB]
38363_deklaracjaCE -
m/download/20686035/38363-deklaracjace.pdf [83.59 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co ARET DTL B/W
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135