Polecane
Cena: |
6,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,28 |
zł netto |
Cena: |
7,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
200 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: FIZU IP44 4,8W NW-W
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 4.8 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka średniokątna 21-40° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Średnica wbudowania | 65 mm |
| Średnica zewnętrzna | 80 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 32 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
38260_karta_techniczna -
m/download/20151122/38260-karta-techniczna.pdf [296.37 kB]
38260_etykietaEEI -
m/download/20151123/38260-etykietaeei.pdf [916.88 kB]
38260_deklaracjaCE -
m/download/20151124/38260-deklaracjace.pdf [90.47 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co FIZU IP44 4,8W NW-W
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135