Polecane
Cena: |
47,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
47,72 |
zł netto |
Cena: |
58,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
58,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
200 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Plafoniera LED BENO ECO 20W 1600lm ciepły/neutralny/zimny biały KANLUX
Kanlux BENO ECO to nowoczesna plafoniera o klasycznym designie, wykonana z trwałego polipropylenu. Wyróżnia się wysoką skutecznością świetlną 115 lm/W oraz dostępnością w wersjach 12W, 20W, 30W i 40W. Oferowana w kolorze białym lub czarnym matowym, doskonale pasuje do różnych wnętrz. Dzięki klasie szczelności IP65 sprawdzi się także na zewnątrz. Plafoniera posiada stalowy adapter, szybkozłączkę ułatwiającą montaż oraz przełącznik DIP-switch umożliwiający wybór temperatury barwowej.
Waga i wymiary:
Parametry techniczne: Plafoniera LED BENO ECO 20W 1600lm ciepły/neutralny/zimny biały KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 20 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Barwa światła | Wielobarwny |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Średnica zewnętrzna | 200 mm |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 55 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 45 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
38383_karta_techniczna -
m/download/19952525/38383-karta-techniczna.pdf [1.18 MB]
38383_deklaracjaCE -
m/download/19924836/38383-deklaracjace.pdf [91.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Plafoniera LED BENO ECO 20W 1600lm ciepły/neutralny/zimny biały KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135