Polecane
Cena: |
15,78 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,78 |
zł netto |
Cena: |
19,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
28 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: TINY BORD DTO-B Oczko sufitowe TINY BORD DTO-B okrągły stop aluminium kolor czarny 1XGx5,3/GU10 KANL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do lamp o mocy | 0 - 10 W |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Napięcie znamionowe | 12 - 240 V |
| Średnica wbudowania | 85 mm |
| Średnica zewnętrzna | 98 mm |
| Wysokość/głębokość | 37 mm |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
Pliki do pobrania
37165_karta_techniczna -
m/download/17343088/37165-karta-techniczna.pdf [397.31 kB]
37165_deklaracjaCE -
m/download/17343089/37165-deklaracjace.pdf [732.38 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co TINY BORD DTO-B Oczko sufitowe TINY BORD DTO-B okrągły stop aluminium kolor czarny 1XGx5,3/GU10 KANL
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135